Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Pomoc

Jak działa mototaile.pl

Na mototaile.pl możesz całkiem za darmo i bez zobowiązań wystawić zapytanie odnośnie nowej bądź używanej części którą potrzebujesz do samochodu osobowego lub motoru.
Jeśli dodasz ogłoszenie na naszej stronie, będzie ono automatycznie widoczne dla wszystkich zarejestrowanych na mototaile.pl stacji demontażu pojazdów, firm samochodowych lub osób handlujących częściami używanymi. Gdy sprzedający będzie posiadał część której aktualnie szukasz, skontaktuje się z tobą drogą e-mail lub telefonicznie w celu ustalenia ceny i metody transakcji.
W ciągu dwóch dni nie dostałeś odpowiedzi? Prawdopodobnie część której szukasz, nikt na chwilę obecna nie ma na stanie. Dlatego najlepiej po kilku dniach odświeżyć ogłoszenie sprawiając, że wróci na początek listy. Klikając w „Moje Zapytania” możesz swoje zapytanie odświeżyć, edytować lub też usunąć.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami za pomocą